Cow on Tour / Kravička na cestě – 2015

Cow on Tour v Praze 19. 10. 2015:

V rámci Cow on Tour pořádané org. Compassion in World Farming v Čr ve spolupráci s námi k nám do Prahy 19. října zavítala socha ležící spoutané krávy v životní velikosti. Tour jste mohli podpořit od 11 do 17 hodin na Jungmannově náměstí v Praze.  Socha byla inspirovaná skutečnou krávou, jejíž utrpení bylo zdokumentováno při vyšetřování vývozu živých zvířat z EU.  Během turné cestovala tato socha po Evropě a lidé z jednotlivých zemí na ni přidávali své podpisy. Nakonec bude socha krávy se všemi podpisy doručena Evropské komisi s jednoduchým poselstvím: zastavte vývoz živých zvířat.

AKCE BYLA VELICE ÚSPĚŠNÁ A MY VÁM TÍMTO DĚKUJEME! NA KRAVIČKU JSME NASBÍRALI OKOLO 300 PODPISŮ!

Galerii fotek z akce si můžete prohlédnout níže

 

——————————————————————————————————————————————————————————–

Tisková zpráva 14.10.2015

Pozvání na akci Cow on Tour v Praze 19. 10. 2015:

Compassion in World Farming ve spolupráci se Společností pro zvířata Vás srdečně zvou na akci COW ON TOUR v rámci Evropského turné na podporu ukončení vývozu hospodářských zvířat z EU.

V pondělí 19. října od 11 do 17 hodin na Jungmannově náměstí v Praze bude vystavena socha ležící spoutané krávy v životní velikosti. Socha je inspirovaná skutečnou krávou, jejíž utrpení bylo zdokumentováno při vyšetřování vývozu živých zvířat z EU.  Během turné cestuje tato socha po Evropě a lidé z jednotlivých zemí na ni přidávají své podpisy.

Nakonec bude socha krávy se všemi podpisy doručena Evropské komisi s jednoduchým poselstvím: zastavte vývoz živých zvířat.

Cow on Tour byla zahájena v Londýně. Podpořit ji přišla také známá herečka Evana Lynch, představitelka Luny/ Lenky z Harry Potter.

Evanna and Robbie, actors of Harry Potter films

Dále čtěte:

Komentáře jsou uzavřeny.