KONEC DOBY KLECOVÉ králíci


Toto video je experiment: Zjistěte, kdo jste!

Dlouhodobá clogo-compassionelounijní kampaň KONEC DOBY KLECOVÉ byla zahájena na podzim roku 2014 mezinárodní organizací Compassion in World Farming . V České republice na kampani úzce spolupracuje my, Společnost pro zvířata.

Ze všech hrozných pomůcek používaných pro omezování zvířat je klec jednou z těch nejhorších. Nikdy nepřijmeme tak chabou výmluvu, že chov zvířat v klecích je nutné zlo při výrobě potravin. Vždy existuje alternativa.

 Jak můžete pomoci Vy?

 

 

 

Klece vězní a omezují; zabraňují mnohým přirozeným instinktům a potřebám zvířat a jsou skličujícím odrazem naší společnosti. Navzdory očividným nedostatkům této zastaralé technologie je v Evropě každoročně vězněno v klecích přes 700 milionů hospPrintodářských zvířat.

Je čas na evoluci

Prasata, slepice, králíci, husy, kachny a křepelky jsou vězněni v klecích průmyslových intenzivních chovů po celé EU. Kampaň KONEC DOBY KLECOVÉ bude usilovat o odstranění všech těchto klecí. K tomu potřebujeme Vaši pomoc! Nestane se to přes noc. S Vaší podporou se tak ale STANE!

Děkujeme patronce kampaně paní Simoně Babčákové za vyjádření!

 Každá generace se musí rozhodnout, jaké bezpráví a krutost ke zvířatům ukončí. Je načase,  aby se tato generace ozvala a ukončila DOBU KLECOVOU!

Dále čtěte:

Komentáře jsou uzavřeny.