Putovní výstava kampaně KONEC DOBY KLECOVÉ k zapůjčení

Putovní výstava kampaně KONEC DOBY KLECOVÉ  k zapůjčení do vhodných prostor 

Publikováno 6. června 2016

Ke kampani KONEC DOBY KLECOVÉ jsme připravili výstavu ve dvou velikostech. Není nutné vystavovat všechny postery nebo rámy, může být menší počet dle Vašich možností. Máte tip na vhodné prostory, kde bychom mohli výstavu realizovat? Dejte nám, prosíme, zprávu na Romana.Sonkova@ciwf.org.uk.

1) ve formě 10 ks posterů (banerů), rozměry  90 x 120 cm.
Postery jsou vhodné do větších prostor.
2) ve formě 10 rámů, rozměry 50 x 73 cm. 
Rámy se mohou vejít do kaváren, čajoven, obchůdků apod.

1) Postery 90 x 120 cm jsou pogumované a ohebné. Bohužel, jsou náchylné na přepravu, proto je nutné s nimi nakládat velmi opatrně. Níže si můžete prohlédnout fotky. Podél všech stran posterů jsou vytvořena oka, která slouží k zavěšení a připevnění, aby byla výstava stabilní a neodchlipovala se od stěny, popř. aby byla dostatečně napnutá, pokud bude v prostoru. 

2) Postery v zelených rámech o  rozměrech 50 x 73 cm mají průhledné plastové „sklo“; jsou lehké a jednodušší na přepravu. Zezadu lze zavěsit na háčky.

vystava_mala_v_ramech

 

 

Máte tip na vhodné prostory, kde bychom mohli výstavu realizovat? Dejte nám, prosíme, zprávu na Romana.Sonkova@ciwf.org.uk.


Od listopadu 2016 je část posterů věnovaná kampani KONEC DOBY KLECOVÉ vystavená v sále Domu ochránců přírody, v Michelské ul. 5, Praha 4.


 

Od 14. 10. najdete další kousek z naši výstavy také v příjemné kavárničce Momocafe


 

V říjnu 2016 vás srdečně zveme do restaurace Srdcovka, v Praze 10 Vinohradech, kde je na měsíc vystavena jedna část výstavy, spolu s letáky k dispozici a peticemi na podepsání. Děkujeme majitelce Lucii Hlaváčkové.
http://www.restauracesrdcovka.cz/

foto_srdcovka

 

 


V červenci 2016 je výstava se zelenými rámy k vidění v Kavárně Kočičí, v Praze 8 Karlíně. Děkujeme pracovníkům kavárny a majitelce!
http://www.kavarnakocici.cz/

p1150916-kopirovat

 

 

 

 

 

 


 

Dále čtěte:

 

 

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.